Výroba rozvaděčů

Rozvaděče vyrábíme zakázkově na základě projektové dokumentace, nebo dle Vašich požadavků, kde si potřebnou výrobní dokumentaci zpracujeme sami.

Rozvodnice - bytové

Nabízíme Vám výrobu bytových rozvodnic v mnoha různých variantách. Bytové rozvodnice můžou být dle Vašich požadavků jak zapuštěné pod omítku, tak nástěnné, s vyšším krytím IP či velkoobjemové.
K rozvodnicím dodáváme potřebnou výrobní dokumentaci a štítek. Rozvodnice vyrábíme dle souboru norem ČSN EN 61-439.

Rozvaděče pro jednoúčelové stroje

Rozvaděče Vám vyrobíme a případně i navrhneme přesně dle Vašich požadavků. Rozvaděče je možné vyrobit i v nestandartních rozměrech tak, aby je bylo možné zakomponovat do rámu stroje. Rozvaděče osadíme komponenty různých výrobců dle vašich požadavků. K rozvaděčům dodáváme potřebnou výrobní dokumentaci a štítek.

Rozvaděče pro výrobní linky a automatizační techniku

Rozvaděče vyrábíme jak samostatně stojící, tak v řadovém provedení. Provádíme také úpravy již vyrobených rozvaděčů, kam je třeba doplnit, nebo vyměnit jednotlivé části. Rozvaděče vyrábíme dle norem ČSN EN 61-439 s potřebnou výrobní dokumentací.

Přechodové a ovládací skříně pro automatizaci a měření

Vyrobíme přechodové skříně v širokém rozsahu velikostí i provedení. Dodáváme skříňky plastové, ocelové, osazené svorkami a komponenty dle vašich požadavků. Používáme jak klasické kabelové vývodky, tak rámečkové vývodky s propichovací membránou.

Opravy a servis rozvaděčové techniky

Provádíme úpravy v rozvaděčích, výměny nefunkčních součástí, opravy poškozených skříní. Dále úpravy chladících systémů v rozvaděčích včetně rozboru současného stavu a návrhu nejvhodnějšího typu chlazení. Výměny filtrů ventilátorů, nebo úpravy rozvodů chladícího vzduchu.
SBAT automatizace robotizace
  • automatizace
  • robotizace

nabídka

SBAT

Kontaktuje nás

tel.: 775 222 809 - Petr Štáhl
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 723 632 307 - ing. Pavel Buriánek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.