Robotizace

Integrace robotizace

V roce 2019 jsme se stali certifikovaným systémovým integrátorem robotů fy. Universal robots a Fanuc.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní integraci robota do stávajícího, nebo nového zařízení. Se zákazníkem vytvoříme koncepci pracoviště nebo linky, kde bude použit kolaborativní robot UR, nebo průmyslový robot.

Dodáváme pracoviště, nebo výrobní linku včetně rozvaděčů, ochranných bariér a příslušenství.

Robotická pracoviště

Nabízíme dva typy robotických pracovišť. Pracoviště s kolaborativním robotem a pracoviště s průmyslovým robotem.

Kolaborativní robot

Pracoviště s kolaborativním robotem – tento robot je schopen pracovat přímo s operátorem (člověkem) a nemusí být za ochrannou bariérou.

Kolaborativní roboti proto pracují s omezenou rychlostí pohybu tak, aby operátorovi nezpůsobili poranění. Jejich využití je ideální jako manipulátorů pro odebírání, nebo usazování drobných dílů. Lze je použít jako svařovací, nebo lakovací roboty. Jedná se o roboty - Universal robots. Tito roboti se vyrábějí ve třech základních řadách dle nosnosti a délky ramene. Základní řada obsahuje roboty UR3 , UR5, UR10, UR 16, kde číslo označuje nosnost ramene. Roboti Universal robots mají perfektně zpracované uživatelské ovládací a programovací rozhraní, takže úpravy jejich dráhy a drobné korekce zvládne po krátkém zaškolení pracovník zákazníka.

Průmyslový robot

Pracoviště s průmyslovým robotem – tento typ robotů nabízí kompletní škálu nosností a rozsahů. Robot musí vždy pracovat za ochrannou bariérou. Roboti se vyznačují vysokou rychlostí, přesností a nosností, možnosti uplatnění jsou velice široké a záleží jen na potřebě zákazníka.

SBAT automatizace robotizace
  • automatizace
  • robotizace

nabídka

SBAT

Kontaktuje nás

tel.: 775 222 809 - Petr Štáhl
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 723 632 307 - ing. Pavel Buriánek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.