• 01
  • 02
  • 03
  • 04

RYCHLÉ KONTAKTY     

ELEKTROINSTALACE,
VRATOVÉ SYSTÉMY
PETR ŠTÁHL
           phone symbol 1     775 222 809

PROJEKTY, REVIZE,
AUTOMATIZACE
Ing. PAVEL BURIÁNEK
           phone symbol 1     723 632 307

Průmyslová automatizace

Automatizace a průmyslová automatizace

automatizace 371Nabízíme komplexní služby v oblasti automatizační techniky a automatizace. Zaměřujeme se také na opravy a úpravy výrobních linek. Naším cílem je vyjít maximálně vstříc našim zákazníkům, dané řešení zpracujeme dle Vašeho požadavku, tak aby se maximálně zohlednilo technické a ekonomické hledisko projektu automatizace.

Automatizace - inženýrská činnost

Soustřeďujeme se na vypracování návrhu řešení v oblasti automatizace a to zejména v oblasti řídících systémů, měření a regulace. Na přání zákazníka navrhneme několik variant řešení automatizace a vybereme vhodnou ekonomicky výhodnou variantu.

automatizace 381Nabízíme Vám zpracování různých variant dokumentace.
Zadávací dokumentace a dokumentace pro výběr zhotovitele.
Dle Vašeho požadavku vytvoříme dokumentaci, která bude obsahovat požadavky na dodavatele a specifikaci technického řešení.
Výrobní dokumentace a dokumentace skutečného stavu.
Zhotovíme dokumentaci jednotlivých konstrukčních celků připravenou pro další výrobu. Je možné zpracovat dokumentaci pro osazení komponent, instalaci kabeláže  včetně návrhu kabelových tras, dále dokumentaci pro osazení senzorů a měřících míst. Jako samostatnou část řešíme výrobní dokumentaci rozvaděčů. Dokumentaci skutečného stavu zhotovujeme v souladu s požadavky zákazníka, tak aby byla srozumitelná a přístupná jeho pracovníkům.
 

     Průmyslová automatizace - reference

 

Výrobní dokumentace rozvaděčů

Eplan Electric P8 softwareZhotovíme dokumentaci pro výrobu rozvaděče, ve které je obsaženo obvodové schéma, osazovací plán montážní plochy, konstrukční výkresy pro výřezy, seznam komponent pro osazení, zapojovací plány jednotlivých kabelů, seznamy náhradních dílů, kusovníky pro objednání, technicko obchodní specifikaci.
Dokumentaci zpracováváme v software EPLAN Electric P8.


Automatizace – výroba a montáž

automatizace 03Vyrábíme a montujeme široké spektrum rozvaděčů. Vždy respektujeme požadavky zákazníka  snažíme se vyhovět jeho požadavkům a flexibilně se přizpůsobit. Naším cílem je dodat zákazníkovy kompletní služby v automatizaci, tak aby byla zakázka realizována jako celek.
Výroba rozvaděčů – viz odkaz

Montáž kabelových tras

Provádíme montáž kabelů jak u menších jednoúčelových strojů tak u větších technologických celků (např. Bioplynová stanice- viz. reference)

Úpravy a repase

Úpravy strojů či výrobních výrobních linek (doplnění senzorů, změnu stroje pro nový projekt). Repase rozvaděčů, dle původního projektu nebo s novým projektem pro původní stroj, doplnění nebo úpravu chlazení v rozvaděči. Provádíme specializované opravy jako výměnu napájecích trolejí, sběračů trolejových vedení f. VAHLE (viz. reference)
Frekvenční měniče a servopohony
Dle Vašich požadavků provedeme specifikaci frekvenčních měničů a servopohonů. Nabízíme také nastavení měničů  (parametrizaci) dle požadavků zákazníka. Preferovaní výrobci: SEW Eudrive, LENZE, Siemens, OMRON.

Průmyslová automatizace – programování řídících systémů

automatizace 351Dle vašich požadavků programujeme řídící PLC pro široké spektrum aplikací. Zejména pro jednoúčelové výrobní stroje, dopravníkové linky, výrobní a formovací linky, topné stoly, hydraulické lisy (viz reference). Součástí našich služeb je zpracování vizualizačních programů pro operátorské panely.
Specializujeme se na řídící systémy f. SIEMENS, OMRON


Průmyslová automatizace – měření a regulace

V oblasti měření se zabýváme měřením teploty, tlaků, hladiny, detekcí kovových i nekovových částí.
Používáme senzory výrobců, jako jsou: Endress+Hauser, SIEMENS, IFM, TURCK, Balluff, Sick, Wenglor a další.

Automatizace – kamerové systémy

Nabízíme implementaci kamerových systémů pro detekci a kontrolu dílů ve výrobě. Dále pro čtení čárových a QR kódů. Kamerový systém dodáme včetně implementace do stávajícího zařízení.

Tagy: automatizace, průmyslová automatizaceKONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše jméno*
E-mail:*
Váš požadavek: