• 01
  • 02
  • 03
  • 04

RYCHLÉ KONTAKTY     

ELEKTROINSTALACE,
VRATOVÉ SYSTÉMY
PETR ŠTÁHL
           phone symbol 1     775 222 809

PROJEKTY, REVIZE,
AUTOMATIZACE
Ing. PAVEL BURIÁNEK
           phone symbol 1     723 632 307

Garážová vrata

VRATOVÉ SYSTÉMY HÖRMANN

  •  Jsme oficiálním zástupcem f. HÖRMANN - německého výrobce garážových vrat, pohonů bran, nakládací techniky a dveří. Hormann Logo
  •  Nabízíme k prodeji a montáži garážová vrata a celý kompletní sortiment f. HÖRMANN.
  •  Zajišťujeme rovněž výrobu a montáž bran a plotů dle požadavků klienta, kdy vzhled a rozměry jsou na osobním jednání s klientem a můžeme tak nabídnout unikátní a jedinečný vzhled vašeho oplocení, které je přizpůsobeno přímo vaším požadavkům a je vyráběno dle vašich představ a přání.

berry 8Naším cílem je osobní přístup k zákazníkovi a proto garážová vrata a produkty f. Hörmann blíže specifikujeme společně se zákazníkem přímo na místě montáže požadovaných produktů.

Výklopná vrata Berry

Nabízíme dodávku a montáž nejvíce prodávaných vrat v Evropě. Všechny komponenty jsou vyráběné v Německu. Pouze u společnosti Hörmann si můžete být naprosto jisti vysokou bezpečnostní - výbavou proti sevření, nebo rozdrcení. Vícenásobný systém pružin zajišťuje vrata proti spadnutí. K těmto vratům lze osadit veškeré příslušenství pro automatické otvírání pohonem s komfortem volitelného příslušenství.

Sekční garážová vrata

Dodáváme a montujeme sekční garážová vrata všech typových řad výrobce Hörmann. Veškeré komponenty těchto vrat si fa. Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Výroba všech komponentů se nachází v Německu dle systémů řízení jakosti. Díky kvalitě, kterou jsme si jisti, je záruka na sekční vrata 10 roků a 5 roků a pohony Hörmann (při splnění záručních podmínek - viz. www.HORMANN.cz).

Tato vrata nabízejí použití při každé montážní situaci, umožňují širší průjezd a mají těsnění po celém obvodu. Tato vrata mohou být osazena integrovanými dveřmi pro možnost pěšího průchodu s bezprahovou technologí výroby, taktéž lze osadit vedlejší dveře do garáže stejného vzhledu jako garážová vrata, což zajišťuje ucelenost při pohledu na dům.

Sekční vrata jsou chráněna proti vloupání mechanickým zajištěním a to na rozdíl od konkurenčních výrobců i při výpadlu el. energie – viz. Krátké video na www.hormann.cz. Všechna tato vrata se nabízejí v ekonomickém základním provedení v široké škále barev a dekorů, ale taktéž v designových řadách např. z masivního dřeva.

Pohony garážových vrat a vjezdových bran

Pohony f. Hörmann jsou promyšlené do detailu. Pro Váš klid jsou pohony automatických vrat vybaveny proti vloupání. Standartně jsou vybaveny vypínací automatikou při kolizi s neočekávanou překážkou – pro posílení této ochrany lze osadit přídavné bezdotykové světelné závory.

Nutno vyzdvihnout např. pohon garážových vrat – Turbo-superrychlé otevírání garážových vrat až o 50%, to ocení zejména majitelé garáží s vysokou frekvencí používání vrat. Nabízíme taktéž Akku pohony vybavené např. solárním panelem pro dobíjení akumulátoru. Taktéž lze osadit vaše stávající křídlová garážová vrata pohonem pro automatické otevírání. Samozřejmostí kompletního sortimentu jsou pohony pro brány. Vysokou plynulostí pojezdu a bezpečností se vyznačují všechny modely těchto pohonů pro posuvné i křídlové brány.

Taktéž dodáváme a zajišťujeme montáže ostatních výrobků fy. Hörmann, kde odkazujeme na stránky výrobce www.HORMANN.cz

-domovní dveře,víceúčelové a protipožární dveře - www.HORMANN.cz
-sekční průmyslová vrata – www.HORMANN.cz
-rolovací, rychloběžná vrata, rolovací mříže - www.HORMANN.cz
atd.

Garážová vrata a pohony Hörmann

rotamatic antriebProto v případě zájmu zákazníků o garážová vrata a naše služby společně domluvíme společnou schůzku na místě montáže a se vším Vám rádi poradíme a předvedeme výhody produktů f. HÖRMANN, které jeho celosvětově prodávané a montované produkty bezesporu mají. Nutno dodat, že garážová vrata jiných výrobců nemontujeme ani nedodáváme vzhledem ke zkušenostem s těmito výrobky, někdy pochybné kvality.

Napřídklad: Rádiové dálkové ovládání orientované na budoucnost BiSecur s dotazem na polohu vrat. Barvou LED na dálkovém ovladači vám dálkový ovladač HS 5 BS indikuje, zda je vaše garáž zavřená, nebo otevřená. Proto již nemusíte chodit za větru a deště před dveře. Na přání vrata stisknutím tlačítka pohodlně zavřete, např. uvnitř domu. Nově vyvinutá, extrémně bezpečná hs5bs ovladacmetoda šifrování vám poskyuje dobrý pocit, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš rádiový signál. Je zkoušena a certifikována bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví. Vhodné pro obsluhu garážových vrat, vjezdových bran, světla ap. 


Pokud Vás naše služby oslovily, budeme rádi když nás budete kontaktovat.

Katalogy garážových vrat a pohonů

Pro vaši informaci o garážových vratech a pohonech můžete nahlédnout do katalogů jednotlivých produktů.

garazova sekcni vratabocni sekcni vratarolovaci garazova vratapohony garazovych vratpohony vjezdovych bran

Tagy: garážová vrata, vrata hörmannKONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše jméno*
E-mail:*
Váš požadavek: